Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit illik felvenni vizsgára?

Mit illik felvenni vizsgára?

Figyelt kérdés
Kiegészítő érettségire jelentkeztem egy tantárgyból. Egyébként nagyon régen érettségiztem, 13 éve. Nyilván nem olyan ruhában fogok menni, mint akkor, elég röhejesen néznék ki matrózblúzban. Mit vegyek fel, hogy ne nagyon lógjak ki a sorból? Fekete nadrágra gondoltam, de milyen felsőt? Fekete inget? Esetleg egy fehér alapon függőlegesen vékony sötétkék csíkos blúzt? Vagy egy sima fehéret? Kosztüm kizárt, és a szoknya is. Egyébként átlag testalkatú vagyok.

2016. ápr. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármiből is mész és végül bármiben is mész, majd gondolok rád, mert épp most számoltam utána, hogy én is 14 éve érettségiztem :) most fogok szintemelőt tenni, továbbtanulás miatt. :) Vicces belegondolnom a sok tini között hogyan fogok kinézni, de a célomért Mindent! :)


ui: fogalmam nincs miben fogok menni. Valószínűsítem, hogy fekete szövetnadrágban és egy fekete alapon fehér apró virágmintás felsőben, amin deréköv van. Kényelmes, szeretem, és annyira nem feltűnő, szerintem. Utálom a blúzokat és a szoknyákat, alig vártam az érettségit, hogy soha többé ne kelljen ilyeneket hordanom. :)


Sok sikert neked is! :)

2016. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell talpig feketében lenni, nem temetésre mész. Én a kék csíkosra szavazok, a sima fehér nagyon iskolás.
2016. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. :) A fekete tényleg túlzás. És iskoláslánynak sem akarok kinézni.

Aztán lehet, hogy veszek majd az alkalomra valami új felsőt, és nem a meglévők közül válogatok.

Már nagyon szeretnék túl lenni ezen az egészen.

2016. ápr. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!