Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul megy az egyetem és...

Rosszul megy az egyetem és tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A részleteket privátban leírom.

#egyetem #tanácstalanság #rosszul megy #rosszul teljesítek
2016. ápr. 21. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Válts szakot, tanulj szakmát vagy menj dolgozni. Nincs értelme eröltetni, ami nem megy. Csak az éveid és a pénzed bánja. Nem tartom jó szakembernek, aki 7-10 év alatt végez el egy 4 éves szakot. Azt is kettessel. Nem mindenkinek való diploma, hiába erölteti mindenki.
2016. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem írsz legalább körülbelüli leírást a helyzetedről?


Legalább, a kérdés elolvasói számára kiderül, hogy ki az, aki tud segíteni.

2016. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem írod le mi miatt megy rosszul akkor nehéz válaszolni.

Amúgy az első 2 hozzászólónak igaza van, nagyon sokan csúszkálva kettesekkel szereznek diplomát, aminek semmi értelme. Sokan erőltetik vagy nem tanulnak és csodálkoznak hogy nem sikerül, mikor gimiben tanulás nélkül ötös volt.

Ha nem tartod magad butának (habár az IQ pont nem egy húde nagy mérvadó)akkor csak simán ülj le és tanulj. Ha vmi magánéleti gondod van akkor próbáld addig kizárni Ha nem tudod akkor meg passziválj egy-két szemesztert, intézd el a dolgokat és utána folytasd az egyetemet.

2016. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Már alapvetően az agyadban össze vannak keveredve a dolgok, ha az IQ-val jellemzed a tudásszintet.

Javaslom keress fel egy pszichiátert.

2016. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
WTF
2016. ápr. 21. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ott is ilyen kulturat mutatsz be, akkor nincs min csodalkozni :'D. Ha csuszkalsz kettesekkel, akkor a szak nem neked valo. Keress mast vagy keresd kicsit onmagad. Ha szereted amit csinalsz de tanulni nehez akkor pedig korrepetaltasd magad. Mas lehetoseg nagyon nincsen. Plane ennyi informacio halmazbol :'D.
2016. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jezusom :'DDDDD.
2016. ápr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!