Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tóparti angol specről vélemények?

Tóparti angol specről vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!Tanulas erossege,bulik,tanarok,diakok,kozosseg,barmi

#iskola #angol #Székesfehérvár #tópart #Tóparti Ginázium és Művészeti Szakközépiskola
2016. ápr. 21. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet későn írok, de tudok egy-két dolgot:

elvileg már nincs angol spec (ha a 4 évesre gondolsz) úgyanaz van mint a németesen. Én 5 évesre jártam, idén ballagtam.

Tanulás: ez egyén függő (meg tanár :D ), én kb 0 tanulással, minden órán figyeltem (kivéve magyaron, mert ott matek leckét írtam) egy stabil 4-est simán tudtam tartani, max a szavakat ismételtem át angolra meg németre, ez én vagyok és nekem a 4-es elég volt. Volt akinek nem ment annyira vagy kitűnő akart lenni ők néha panaszkodtak, hogy sokat kell tanulniuk. Viszont a suli nagyon jól fel tud készíteni nyelvvizsgákra, nálunk kb mindenkinek van 2 középfokúja, néhányaknak felsőfok is megvan már.

Tanárok: hát ez nagyon változó, én nagyon szerettem a tanáraimat, ők is úgy vettem észre, hogy bírtak engem szóval nem volt nehéz dolgom. Vannak szemetebb tanárok, vannak szigorúbb tanárok meg vannak akiket kenyérre lehet kenni. De az első kettővel biztos, hogy jobban jársz hosszú távon.

Diákok: régebben nagyon jó volt a közösség, minden szünetben tele volt az aula. Az első 3 évben kb a felét ismertem jobban, a többieket meg csak arcról (utolsó 2 évben nem nagyon követtem a "kicsiket", hogy ki-kicsoda)

Bulik: amit csak szeretnél, van sulibuli évente 2, ez két részből áll: van egy disco-szerű heringparty az aulában meg egy kicsit kultúráltabb "teaház" beszélgetősebb hangulat, de ha bulizni akarsz nem ide fogsz jönni :D Fehérvár egész jó buli szempontjából: vannak egész jó kocsmák meg táncolós-bulizós helyek is


ha egyébb kérdésed van akkor nyugodtan írj üzenetet :)

2016. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!