Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A töri érettségi első és...

A töri érettségi első és második részében is lehet használni az atlaszt? És a szóbelinél is?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő van rá? :)
2016. ápr. 21. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de inkább neten nézz valahol utána, mert azt hallottam, hogy már nem fogják engedni az atlasz használatát, viszont nem tudom, hogy melyik évtől.

Én 2014ben érettségiztem, akkor még lehetett írásbelin (mindkét résznél) és szóbelin is használni. Nem emlékszem mennyi idő volt rá, talán 90 perc, nem tudom.

2016. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a töri tanárodnál, neki tudnia kell, biztos tud benne segíteni:)
2016. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen lehet használni :) én is idén fogok érettségizni :) a vizsga 180 perc szokott lenni :) de a tanárom mondta,hogy néha sok is a három óra :) közepezel?
2016. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én meg úgy tudtam, hogy az első résznél nem lehet.
2016. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak emelten nem lehet használni az első résznél, így nekem se lehet majd.Közepen mindenhol lehet. :) sok sikert!
2016. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!