Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendészettudományi kar fizikai...

Rendészettudományi kar fizikai alkalmasságin a függés hogy szabályos?

Figyelt kérdés
A függést elfogadják mind 2 esetben? Ha a tenyér előre illetve ha befelé néz magam felé. Akik már voltak akár a mostanin akár előzőn kisegítenének válaszukkal?

2016. ápr. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Kötelező úgy fogni a rudat, hogy a tenyered kifele néz
2016. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ennek nem örülök. Tavaly elvileg mind 2 félét elfogadták. :(
2016. ápr. 23. 08:24
 3/5 anonim válasza:
Csak előre néző tenyérrel lehet végrehajtani. :(
2016. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen már megtapasztaltam. :D

Viszont ahogy olvastam a hivatalos tájékoztatót a rendészeti szerveknél az alkalmasságin felső és alsó madárfogással egyaránt lehet.

"2. gyakorlat Hajlított karú függés

pálya tornaterem vagy sportpálya

kiinduló helyzet hajlított karú függés (karok vállszélességben, ALSÓ VAGY FELSŐ MADÁSRFOGÁSSAL, áll a rúd vagy a nyújtó felett, melyre nem támaszkodhat)

feladat a kiinduló helyzet megtartása mért időre

értékelés mért idő a függés megkezdése és a végrehajtó szemmagasságának a nyújtó vagy rúd alá süllyedéséig eltelt idő másodpercben

eszközfelhasználás bordásfalra erősített függeszkedőállvány vagy nyújtó, zsámoly, laticeles szőnyeg, stopperóra, síkpor.


Ezért kérdeztem rá.

2016. júl. 27. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak előre nézhet, és ez tavaly is így volt, meg azelőtt is. Én évek óta nézegetem a szabályaikat, mert gondolkoztam rajta, hogy oda megyek, és mindig így volt. Lehet, hogy máshol máshogy is jó. De ha ebbe az iskolába akarsz menni, akkor csak az számít amit ők írnak.
2016. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!