Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt az érettségi....

Nemsokára itt az érettségi. Sokat kell tanulni és gyerek mellett nem könnyü. Hogy oldjátok meg és minden tétlt megtanultok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Az átlagember úgy oldja meg, hogy érettségi után vállal gyereket.

Biztos gondoltál erre a problémára is, megoldod.

Igen, minden tételt megtanultam.

2010. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de nem vagyok 20éves.
2010. ápr. 7. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Én is a lányom mellett csináltam meg. Az előzőnek írnám, hogy ebbe nincs semmi elítélendő.

Én úgy oldottam meg, hogy délutánonként a férjem vigyázott rá, (délelőtt én voltam vele) hétvégente (szombaton) pedig a szüleimhez vagy anyósomhoz vittük.

A párom rengeteget segített és a házimunkát is sokszor átvállalta. Sikeresen letettem az érettségit és most már másodéves egyetemista vagyok, 4 éves gyermekemmel.

A helyzet most csak annyit változott, hogy van bölcsi. :)

Szerencsére kapok szociális és tanulmányi ösztöndíjat is így a pénzzel részemről nincs gond!

Remélem neked is sikerül megoldanod. :)

Sok sikert hozzá! És ne add fel! :)

2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

Nem ítéltem el senkit és nem állítottam, hogy 20 éves vagy. Sőt egy szót se írtam korról, ilyesmiről.

Semmi bántó nem volt az írásban.

2010. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!