Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a gyerek érettségi...

Akinek a gyerek érettségi előtt bukik és nem mehet érettségizni, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Tartotok neki ballagást, vagy ilyenkor hogy van? Most láttam egy ilyen kérdést, hogy tartanak, de én eddig azt hittem, hogy nem szokás ilyenkor. Jó hát kapjon egy csokrot, hogy ne égjen ott a többi közt azért, de utána, minek? Nálunk nincs ilyen baj, de kíváncsi vagyok, ki hogy látja ezt.
2010. ápr. 26. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hpgy nem érettségizik (most, hanem ősszel), attól még elballag, és kijárta a gimit, nagyjából...
2010. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha arra a kérdésre gondolsz, ahol a kiscsaj nem járt be a suliba meg több dologból bukik stb. akk ott sztem én sem tartanék rendes ballagást. De ha mondjuk egy tantárgyból megbukott, akk sztem még ugyanúgy csinálnám.
2010. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az attól még elballag ugyanúgy.

Töriből buktam érettségi előtt. Simán ballagtam a többiekkel.

A többi tantárgyból normálisan leérettségiztem a többiekkel együtt. Mikor a töri érettségi volt, arra nem mentem el. Augusztusban (asszem) elmentem pótvizsgázni, októberben meg letettem a töri érettségit is.

2010. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


szval ebben az esetben nem tartanék, pláne nem teli borítékkal.

2010. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az a kérdés ütött szöget a fejembe. Eléggé úgy tűnik, hogy nem lehet semmire kenni, a gyerek hibája, főleg, ha be se jár.
2010. ápr. 26. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk a húgom ezt úgy adta elő, hogy állítása szerint a ballagásán tudta meg, hogy semmiből!!! sem mehet érettségizni (ez persze hülyeség volt, tudta ő ezt már előre, csak azt hitte, hogy így majd sajnálni fogjuk). Persze addigra összegyűlt a vendégsereg, így senkit nem hajtottak el anyáék, de utána amit kapott, azt nem tette zsebre! A férjemmel bojkottáltunk és borítékot nem kapott! Ennek 2 éve! Azóta se érettségizett le, 22 éves és istennek hála 5 hónapos terhes. Ez nem vetíti előre, hogy mindenkinél aki nem érettségizik így lesz, de ezt a húgom még baromira meg fogja bánni.

Nem tartanék ballagást, főleg akkor ha valaki olyan tantárgyból bukik, ami érettségi tantárgy! - Bár én szigorú vagyok ilyen dolgokban -. :)

2010. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Erre az a gyakorlat a középiskolákban, hogy a bukott diák nem ballag az osztályával, csak köv. évben az akkorival, ha akkor nem bukott meg.

Ha megbukik valaki, az azt jelenti, h nem fejezte be a középiskolát, vagyis nem ballag.

2010. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs gyakorlat, mert ma már nem kell minden tárgynak meglennie, hanem abból meetsz érettségire csak,a mi emgvan....
2010. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!