Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2017-es Történelem érettségi...

A 2017-es Történelem érettségin lehet atlaszos kronológiát használni?

Figyelt kérdés

Ugye eddig az volt hogy nem lehet. Viszont nemrég mégis azt mondták, hogy a 2017-esen még mégis engedik.

Egyik tanár állította, a másik meg az ellenkezőjét.


Mi az igaz? Tudnátok valami hivatalos infót adni?


2016. ápr. 26. 14:17
 1/5 vki0824 válasza:
100%
Én jövőhéten fogok érettségizni és azt tudom hogy már az alattam lévő évfolyamoknak olyan atlaszt lehet majd használni amihez nincsen, vagy kevesebb kronológia van. Ez egy nagy baromság egyébként mert szinte a felét az érettséginek az atlaszból lehet kiírni...
2016. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igen, csak elvileg még 2017-ben mégis lehet kronológiát használni. Aki esetleg tud erről infót kérem írjon.
2016. ápr. 26. 15:16
 3/5 anonim válasza:

Szia:)! Én 2018-ban fogok érettségizni és nekünk eddig csak szófoszlányokba mondták ez az atlaszos témát. Halottam oylat is hogy nem lehet meg olyat is hogy lehet. De szerintem valószínűbb hogy nem lehet majd használni.


17L.

2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még mindig várok valaki olyan válaszát, akinek biztos infója van a 2017-essel kapcsolatban.
2016. ápr. 27. 15:21
 5/5 anonim válasza:
a 2017-es töri érettségin már nem lehet kronológiás atlaszt használni.
2016. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!