Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs többé egy éves...

Tényleg nincs többé egy éves OKJ? Így milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Elvileg már minimum 2 éves OKJ van csak.


Jövőre egyetemre szeretnék menni. Míg itthon vagyok, addig egy OKJ képzést szerettem volna elvégezni. Mivel egyetemre megyek, ezért az OKJ kilőve, mert nincs 2 évem rá.


Mit tudnék csinálni OKJ helyett? (otthon biológia és kémia emelt érettségire készülök)


Dolgozzak? Vagy van valamilyen tanulási lehetőségem még?



2016. ápr. 26. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el prostinak :D


Egyébként nem biztos, hogy találsz munkát érettségivel. Ha igen akkor az meg majd lefogja húzni az energiáid ha tanulsz mellette kb. 1,5 es szorzóval öregedsz.


Egyébként anno mikor én végeztem akkoris mindenhol azt mondták sehol nem találsz 1 éveset. Mondjuk nagyon nehezen de sikerült.

2016. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!