Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj...

Bursa Hungarica ösztöndíj megpályázásánál fel kell tüntetnem a diákmunkából származó jövedelmemet?

Figyelt kérdés

Tudom, még nem lehet pályázni, csak én már előre készülök ezekre, mert mindig utolsó pillanatban jut eszembe...

Tehát a diákmunka rendszeres jövedelemnek számít? Fel kell tüntetnem?

A családban csak anyu dolgozik, de az ő jövedelme elég kevés, azért mentem el anno dolgozni, de sajnos nekem havonta eléggé változó a bevételem, a szerződésem határozatlan és csak órabér van megadva.



2016. ápr. 27. 10:16
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ne írd bele, hisz változó lehet, mennyit tudsz keresni, nem fix jövedelem. Nekünk a fősulin azt mondták, akik a szociális és hasonló ösztöndíj-kérelmeket elbírálják, hogy bele ne írjuk, mert akkor kisebb az esély, hogy megkapjuk, mert ugye több jövedelemmel neccesebb.

Nem ismerem annyira ezt az ösztöndíjat, de ha hasonló, mint a szoc., vagy ha rám hallgatsz, nem írod bele, mert nem törvényszerű, hogy te dolgozol is iskola mellett :)

2016. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!