Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nem megy a matek,...

Nagyon nem megy a matek, miért? (Lent)

Figyelt kérdés
7. Osztályos vagyok és a matek ment is 5. Osztályig addig 3-4-es voltam belőle most meg alig 2-es. Éppen tegnap hívták be a szülőket nézzék meg a jegyeket és 1,6-ra állok belőle pedig fel kéne húznom nemsokára itt a tanév vége:( gyakorolni szoktam 2-3 órákat utána pihenek (eszek...) aztán megint 1-2 órát de akkorsem megy nagyon. Kivizsgáláson voltunk minden jó volt... hogy tudnám legalább egy csöppnyit jobban tudni? Válaszokat köszönöm előre is ='(
2016. ápr. 27. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit vettetek legutoljára?
2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyenlőtlenségek megoldása.
2016. ápr. 27. 11:43
 3/3 barni1122 válasza:
Egy jó matek tanár. Szerintem nem látod meg azokat a dolgokat egy-egy feladatban, amiket ha észrevennél, akkor egyből menne. Rá kell kapni az ízére, amit csak egy jó tanár tud átadni.
2016. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!