Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki még nem tanult...

Van olyan aki még nem tanult valamelyik érettségijére?

Figyelt kérdés
Én még nem tanultam semmit törire... Kicsit parázok. :D Szerintetek még mit nézzek át gyoran vagy hogyan hogy tudjak valamit?

2016. ápr. 27. 21:20
 1/5 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Világháborúkat, nagy francia forradalom, ipari forradalmak, rendszerváltás, 48, középkori városok szerintem ezeket :D
2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Hunyadi és Károly Róbert gazdaságpolitikája, de töri tanárom szerint lehet Luxemburgi Zsigmond, IV.Béla de akár II.András is
2016. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon tanultam a matekra, mert elég volt, hogy tanultam előtte 12 évig, és emlékeim szerint a németre sem tanultam, abból is elég volt a 4 év. Most már nem is fogom pótolni, hiszen több mint 30 éve leérettségiztem. Ja és én is paráztam.

A másik kérdésedre attól függ a válasz, hogy mit tudsz és mit nem. Általában az írásbelin kevésbé számít az utolsó pár napos tanulás, inkább menj rá a szóbelire.

2016. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ami minden második érettségiben bent van az II. József és/vagy Mária Terézia

világháborúk nagyon fontosak

48 is benne szokott lenni

felvilágosodás

meg Szent István, Géza fejedelem

meg a Hunyadiak :D én ahogy néztem ezek a leggyakoribbak szerintem

2016. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Megnéztem jó sok zanzás videót, hát ha hasznosítani tudom majd.
2016. ápr. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!