Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki anno...

Van itt olyan, aki anno valamelyik érettségi tárgyból (közép vagy emelt szinten egyaránt) 100%-ot tett? Ha igen, a sok tanulás mellett hogyan készült fel rá? Milyen segítségeket vett igénybe?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Matekból és angolból. Közép mindkettő, mert már volt nyelvvizsgám és OKTV-eredményem, nem kellett se több plusz pont, se a középfokú nyelvvizsga, ami az emelt angolhoz jár. Ennek megfelelően nem tanultam egyikre se, azért lett 100%, mert beszéltem angolul és sokkal jobb voltam matekból, mint az érettségin elvárt.
2016. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És angol középnél mire figyeljek a legjobban? (Foleg levelirasnal es bedzelgetesnel)

Hogyan tudok minel tobb pontot elerni ezeknel a reszeknel?

2016. ápr. 27. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Helyes mondatokat mondj és a kérdésre válaszolj...
2016. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És akkor a tanárok is rendesen fognak hozzám állni?


És a writingnál mire figyeljek a legjobban? (level vagy essze, stb...)

2016. ápr. 27. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Matekból és magyarból. A matek az csak simán jól ment, sose volt gondom vele, legalábbis azon a szinten nem, ami egy középfokú érettségire kellett. A tanárom is jó volt, érettségi előtt átnéztük az összes addigi feladatsort.

A magyar az meg szimpla szövegértés meg fogalmazás, nem nagy cucc, de ott azért számít az, hogy ki javítja.

2016. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok koszi
2016. ápr. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!