Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ elméleti tanfolyamot...

KRESZ elméleti tanfolyamot hogy érdemesebb/hatásosabb elkezdeni: személyesen az iskolában vagy interneten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az internetes módszerrel a saját időbeosztásomban dolgoznék.De ha személyesen járok be az iskolába, jobban elmagyarázzák/könnyebben megérthető az anyag?

2016. ápr. 28. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ.

Van, aki igényli, hogy szóban is hallja, illetve a kiegészítő magyarázatokat, van, akinek elég, ha le van írva az anyag.

2016. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én neten keresztül végeztem el a KRESZ-t és csak jót tudok róla mondani. Sok előnye van pl akkor tanulsz amikor akarsz és nem kell fix időpontra bejárni amivel csomó időt spórolsz meg bla bla..Tele van tesztekkel és csak akkor mehetsz tovább ha bizonyos %-ot azokon elérsz így garantálják hogy biztos legyen a tudásod. Amikor befejeztem az anyagot akkor tudtam megnyitni a vizsgafelkészítő tesztalkalmazásukat ami a hatósági vizsgán használt kérdéseket tartalmazza mivel ők adják azt is nekik. 75/74 pontom lett a vizsgán elsőre...A megszerzett tudást biztosnak éreztem mert nagyon alaposan elmagyaráztak mindent, de hallottam olyant is akinek kérdése volt, hogy az iskola tartott konzultációt. Én javaslom ezt, de a demót itt ki is tudod próbálni: [link]
2016. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!