Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan kell jelentkez...

Mikor és hogyan kell jelentkezni ha kollégiumban szeretnék lakni?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, a BME-t írtam be elsőnek,építészmérnökit. Szóval a BME építészkolijába (vagy esetleg a Schönherzbe) szeretnék menni.

Hogyan tudok jelentkezni? Mert ugye még nem tudom, hogy felvettek-e, és ha nem vesznek fel első helyre, akkor ugye koliba sem megyek.


2016. ápr. 30. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Én anno Kecskemétre jelentkeztem, ott úgy volt, hogy augusztusban kaptunk meg minden lapot egy levélben(gólyatábori jelentkezés, tanulmányi rendszer saját azonosítója, hivatalos értesítés felvételről, diákhitel szórólap etc), és abban írták, hogy ha szeretnél kollégista lenni, akkor a mellékelt lapot töltsd ki(meg szerezz be csomó hivatalos papírt szociális rangsorolás miatt - pl egy lacímen élő jövedelemigazolása), sorrendben jelöld meg, hova szeretnél leginkább beköltözni. Asszem visszaküldeni kellett, nem tudom, mert én helyi vagyok és nem volt rá szükségem.

Szerintem a BME-n is hasonlóan lesz :) sok sikert!! :)

2016. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!