Nehéz az érettségi?

Figyelt kérdés
Leginkább a matekra vagyok kíváncsi!!

2016. ápr. 30. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%

De.

Érettségizők fele megbukott nálunk.

2016. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez attól függ, neked hogy megy a matek. Mert hiába mondom én, hogy szerintem nem, ez nem segít ki, ha neked nem mennek a feladatok.

Próbálj ki egy régi érettségi feladatsort, és számold össze, hány pontot tudtál volna összeszedni.

2016. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. ápr. 30. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csinálj előző évi feladatsorokat (oktatas.hu -> Köznevelés -> Érettségi -> Központi írásbeli...), és a javítókulccsal ellenőrizd magad. Kevés olyan feladat van, ahol nem egyértelmű a pontozás.


Én is most érettségizem, viszonylag jól megy a matek, de azért vannak feladatok, amik kifognak rajtam. Összességében könnyűnek ítélem meg, de kelleni fog egy kis szerencse, hogy jó feladatsort kapjunk.

2016. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően jó matekos vagyok, talán ez az egyetlen tárgy amit tudok, értek és szeretek. Ennek ellenére futottam bele olyan feladatba előző feladatsorokban amin csak pislogtam.


Viszont mindig egy barátnőmből indulok ki. Ovis korunk óta ismerem. Szó szerint minden évben az általánosban meghúzták,nyarakat töltöttem azzal hogy belé verjem a matek tudást, minden évben pótvizsgán rugdosták át, mégis megvan a matek érettségije ha csak kettesre is de szóbeliznie nem kellett. Ebből kiindulva annyira nem vészes.

2016. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma már eléggé le van butítva.

Egy spagetti rendszer előtti matek érettségibe belehalnál.

2016. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!