Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű matek érettségire...

Középszintű matek érettségire milyen felszerelést kell vinni?

Figyelt kérdés
vonalzó, szögmérő, körző, számológépen kívül még mit kell vinni?

2016. ápr. 29. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tollat. Esetleg még vizet és zsebkendőt.
2016. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Négyjegyű Függvénytáblázat
2016. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyi igazolvány
2016. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 klopusz ***** válasza:

Csokit - minél feketébb, annál jobb.

Enni- és innivalót.

Rágót - a kutatások szerint felturbózza az agyműködést.

2016. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És még egy-két tollat tartaléknak, kifogyás esetére. Kéket vagy feketét Ceruzát meg a rajzokhoz. A többit már összedobták az előttem szólók.
2016. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Csak azèrt kèrdeztem, mert újra èrettsègizek 21 èvesen, ès már nem emlèkeztem hogy 3 ève nekem mi kellett matekra :)

2016. ápr. 29. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A Négyjegyű Függvénytáblázat, legalább 2 db kék toll (meg egy fekete), enni-innivaló alapvető. De ezeket már leírták előttem. Illetve, én úgy tudom, hogy az ábrákat (pl. geometriai feladatoknál) lehet ceruzával csinálni, így ceruzát is és radírt is (piszkozat miatt, akár) vigyél. De javítsatok ki, ha tévedek.
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!