Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már minden előző évi középszin...

Már minden előző évi középszintű matek érettségit megcsináltam, ezután hogyan gyakoroljak?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni? Főleg geometriát, koordinátageometriát, valószínűségszámítást, kombinatorikát kellene gyakorolnom.

2016. ápr. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

még esetleg nézd át a függvénytáblát, de már szerintem nincs sok értelme még gyakorolgatni, ami megy az ugyis megy, ami meg azt már 3 nap alatt nem nagyon fogod tudni megtanulni

dölj hátra és pihenj mostmár egy kicsit

és hajrá az érettségihez :)

2016. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már sehogy. Egy pihenőnapod van, azt használd pihenésre, és hagyd, hogy egy kicsit érlelődjenek a dolgok a fejedben, mint a saláta. Többre mész vele.
2016. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ofi honlapján van még fenn 3 db mintafeladatsor
2016. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát aki eddig nem tanult az tényleg ne kezdjen bele, de ha van olyan feladattípus (koordinátageometria, trigonometria stb), ami nem úgy megy ahogy szeretnéd akkor én mindenképpen gyakorolnék.


Én mindig attól félek, hogy elfelejtem a pihenőnapokon úgyhogy nem pihenek :)

2016. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tökmindegy már, én is majdnem mindet megcsináltam mégis szar lett a mai
2016. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!