Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy zakó/nyak...

Volt már olyan, hogy zakó/nyakkendő/egyéb darab hiányában nem engedtek valakit érettségizni?

Figyelt kérdés
Jövő héten előrehozott írásbeli érettségim lesz és érdekelne, hogy mennyire rágnak be olyasvalakire, akin nincs zakó vagy nyakkendő. Írásbelire elvileg mindenképp kell, de az még odébb van...

2016. máj. 1. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Kell a f a szt kell, senkinek semmi köze hozzá. Én strandgatyában mentem oda, egy redvás otthoni pólóban. Tőlem senki ne várja el, hogy egy fos műszálas ingben izzadjak 3 órán át.
2016. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem várja el a műszálas inget... Vannak pamutból, az jobb, mert szellőzik. A tárgyhoz térve, elvileg úgy illik. De szerintem nem küldhetnek ki amiatt, hogy mi van rajtad. Én is jövőhéten érettségizek angolból, szóval drukkolok neked is:)
2016. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelin aztán a kutyát sem érdekli. Nem divatbemutatóra mész. :D
2016. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én farmer-ing kombóba mentem. Azt mondta a tanárom, hogyha holnap is abba jövök, akkor majd oktbóberben jöhetek. Egyébként mindenki fullra fel volt öltözve, kosztümben, öltönyben, nyakkendőbe, meg mindenbe, és megvető szemekkel néztek. De ez most komolyan.
2016. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy valaki póló+térdgatyában ment írásbelire.
2016. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vizsgaszabályzatban nincs benne, ahogy az se, hogy ne hugyozzál a terem közepére, és ne böfögd végig az érettségit.

Tehát elzavarni nem tudnak érte.

A kérdés, hogy érettségizni akarsz, vagy polgárpukkasztani, vagy magadra haragítani a tanárokat (meg az esetleg betévedő elnököt, mert bejöhet az írásbelire) a szóbeli előtt.

2016. máj. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!