Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségin érvelő...

Magyar érettségin érvelő fogalmazást írtam és a 3. mű érvelésénél elrontottam a szerző nevét, mást írtam mint amit kellett volna, akkor én most alsó kategóriába kerülök vagyis akkor esélyem sincs hogy 4-es legyek hogyha elrontottam egy szerző nevét?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly így járt az egyik érettségiző diák. Osztályfőnököm javította neki a dolgozatát. Franz Kafka helyett Kaffka Margitot írt, mivel érvelése kb hibátlan volt, le kellett csúsztatni középkategóriába mert nagyon nagyot tévedett. Az osztályfőnök még valamerre szedett neki pontokat össze, hogy középkategórián belül "fentebb" kerüljön. Valamennyi múlik a tanáron is.
2016. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, akkor ne reméljek túl sokat :D
2016. máj. 2. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a többi jó, de egyetlen egy hivatkozást megnevezésben elrontottá, akkor az érvelésnek csak e pontért járó részéből lehet levonni. A többi marad érintetlenül, mint pl.: megszerkesztettség, nyelv helyesség, logikai felépítés. -Ront egy pár pontnyit, de nem hiszem, hogy egy egész jegy múlna rajta-
2016. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fuuuuhhh én is kb ìgy jàrtam én az egyik műnek a cìmèt rontotta el ès nagyon ideges vagyok miatta. Ezen felül nem biztos, hogy a pèldàim is jók.
2016. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért Franz Kafkát Kaffka Margittal összetéveszteni művészet. :D Érdekes lehetett az egyén tudatállapota.
2016. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!