Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érettségiztem le és...

Nem érettségiztem le és szakmám sincs. Hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, nem tanultam tovább hanem dolgozni mentem. Nem így terveztem, de így alakult az életem. Eddig alkalmi munkákat vállaltam, pl. építkezéseken. Azonban egyre jobban elkeseredem, a fizikai munkától egyre rosszabb lesz az egészségem, (sérv, fájdalmak) és céltalannak érzem az életem. Nem akarom egész életemben ezt csinálni, mikor az összes ismerösöm/barátomnak van minimum egy érettségije. Nagyon el vagyok keseredve, ez csak rosszabb lesz ha majd családom is lesz. Mit tehetnék? 25/F

2016. máj. 2. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább soron..:/
2016. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet katona

tűzoltó

vagy eladó-pénztáros (oda csak 8 általános kell - tapasztalat)

2016. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pénzhez ÉRTENI kell.

Ha valahol betesznek pénztárosnak 8 általánossal, az valami csapda lesz.....

2016. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány osztályod van meg?

Menj pl. esti érettségire

2016. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:/ tapasztalatok??
2016. máj. 2. 21:31
 6/8 A kérdező kommentje:
10.félévig csináltam meg
2016. máj. 2. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
szerezz érettségit, még nem késő :)
2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy hölgy ismerősöm félbehagyta az érettségit és elment szülni, azóta sincs meg neki a papír, - na ő egy kórházban takarítónő, ott is a legdzsuvásabb műtőtakarítást csinálja
2016. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!