Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségi lehet feltűnő?

Matek érettségi lehet feltűnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma érettségiztem matekból középszinten és hát eddig nem ment túl jól, viszont most mintha megtáltosodtam volna és szinte mindent tudtam.

A magántanárom is kidolgozta a válaszokat és mivel emlékszem arra, hogy miket írtam így biztos vagyok benne, hogy nagyon jól sikerült. (olyan 80-90%-ra tippelem)

Viszont az egyik feladattal elcsúsztam és a 17-est valamiért a 16-os feladatnak szánt helyre írtam le...

(Fogalmam sincs, hogyan nem tűnt fel hogy lapozgatom a két feladat közti oldalt........)

Persze már csak akkor kapcsoltam amikor befejeztem, ezért kértem egy tisztázati lapot amire kidolgoztam a 16-os kérdést, majd átmásoltam a 16-oshoz írt 17-es feladatot...


Miután láttam, hogy valószínűleg nagyon jól sikerült úgy, hogy egész évben 2.20körül volt az átlagom így fordított esetben magamból kiindulva nehezen hinném el, hogy az egész évben kettes diák hirtelen ír egy ötös dolgozatot.

Plusz még a másolási baki is ott van...


A kérdés az, hogy szerintetek ez felfog-e tűnni a tanároknak, és ha igen akkor számíthatok bármiféle számonkérésre? Vagy ebbe már nem tudnak beleszólni?


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. máj. 3. 12:49
 1/4 anonim válasza:
El tudod küldeni a kidolgozott feladatokat?
2016. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak beleszólni, nyugi.
2016. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahh, köszönöm.


El, de maximum egy-két óra és fent lesz neten is.

2016. máj. 3. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sanszos, hogy másoltál valakiről valahogyan (pl. tök ugyanazt írtad), csak akkor szólhatnak be. Egyébként nem, max. megdicsérnek.
2016. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!