Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs valakinek kidolgozott...

Nincs valakinek kidolgozott személy és vagyonőr különbözeti vizsga tételek? Nagy segítség lenne ha el küldené. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azok mint a régi vagyonőr vizsgán.
2016. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh... :/ komolyan? Akkor minek ez a vizsga? Már egyszer meg csináltam az okj tanfolyamot... köszönöm a választ :)
2016. máj. 8. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Hogy minek?

Nem tudom hogy mióta csinálod ezt a "szakmát" de létezett olyan is hogy kötelezően kellet fizetni a "vagyonőri kamarai" tagságot ami évi 6000 Ft-ba került és elmélietleg csak így dolgozhattál na és ezt 4 vagy 3 éve megszüntette a kormány.

Na és itt jön a lényeg!

Rá kétévre miután megszűnt a kötöelező vagyonőri kamara tagság fizetése akkor találták ki hogy újra kell vizsgázni mert "változtak a jogszabályok" :D

És mennyibe került újraviszgázni csak nem 12 ezer Ft-ba ami 2 évnyi kamarai tagságnak felel meg 2 év után :D

A kressz többet változik és mégse kell újravizsgázni!

Ez a újravizsgzátatás csak arról szól de gondolom leesett hogy beszedjék azt a pénzt amit anno törvényesen szedtek be!

Elméletileg ez a kamara azértvan hogyha valami bajod van munkahelyeddel kapcsolatban akkor hozzájuk kell fordulnod!

De ha hozzájuk fordultál akkor ajálotak egy ügyvédet aki megkezdte az ügyet 100 ezer forintért :D

Egyszer valameliyk oldalon ki volt számolva hogy évi olyan 600-700 milliót szedett be + azok a vagyonőrök nem voltak beleszámolva akik nicsenek bejelentve!

És ezért a vagyonőri kamara nem csinált semmit ugyebár, vidáman elvoltak belőlle.

Én akkor még vagyonőrként dolgoztam így a cég leszervezte nekünk (persze a vizsgadíjat saját zseből kellet fizetni)

Kaptunk kidolgozott tételeket és ugyan azok voltak benne mint anno...

De én abbahagytam a szánalmas vagyonőri munkaadók és munkakörölmények miatt na meg persze ezek a lehúzások miatt!

2016. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!