Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri kinek hogy ment?

Emelt töri kinek hogy ment?

Figyelt kérdés
Szerintem nehéz volt :(
2016. máj. 4. 14:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elnézéztem a kategóriát :D
2016. máj. 4. 14:46
 2/13 anonim ***** válasza:
Végülis jó nagy kib***ás az érettségi, nem olyan rossz kategória :D
2016. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Olvastam róla h nehéz volt. Eddig a matek könnyebb volt mint az előző éviek.
2016. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A közép elég könnyű volt.
2016. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én emelteztem. Igazából nagyon rosszul sikerült, legalábbis érzem. Az első részben rendesen végignéztem, többször elolvastam figyelmesen a feladatokat, meg a forrásokat, míg a végén oda jutottam, hogy 5 percem marad, így gyorsan, kitöltöttem azokat a helyeket, amiket kihagytam. Tuti, rosszul tippeltem :D Lehet, hogy ma még elkap a sírógörcs, a buszon is úgy néztem k, mint egy félhalott...Láttam magam az ablakban. :S De egyébként kb. egy hónapot készültem rá, csak annyit tudtam, pedig fizettem is érte. Sajnos kissé háttérbe szorult, mert elég rosszul jöttek ki nekem a január után hónapok...És amikor volt szabadidőm tanulni ezt is, akkor 10-15 órát nyomtam, sajnos ez nagyon kevés volt nekem. Mindegy, felvenni már nem fognak, mert a pontok nem lesznek meg, úgyhogy szerintem folytatom a tanulást októberre... Ki akartam még olvasni a Herber-féle könyveket előtte, de csak az első kettőig jutottam el. :/ 23/L

Ti hogy érzitek, hogy sikerült? :)

2016. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emeltnek nehéznek is kell lennie, emberek... ezért emelt.
2016. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Na ja, sokat kell foglalkozni vele, főleg a forrásokat elemezni. Sokat kell olvasni. Akiket érdekel igazán a töri, annak sokkal könnyebb. Akinek nem muszáj, az inkább valamilyen nyelvből érettségizzen, azzal jobban jár. :D
2016. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki tanult annak a teszt megoldható volt (bár a Jugoszlávia felbomlása szerintem gusztustalan feladat volt :D) de én az esszékkel nem voltam kibékülve. Igazából több idő kellett volna rá.
2016. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem nagyon nehéz volt, abszolút nem ilyen esszékre számítottam.....az időből egyébként az első résznél én is kifutottam, így egy feladatra nem maradt időm.
2016. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az emeltnek emelt szintűnek kell lennie, de azért emberi módon. Ez nem volt az. Össze nem hasonlítható a korábbi évekkel. A teszt kb. 55% lesz a megoldókulcs alapján, a régebbieket 60% felett oldottam meg.
2016. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!