Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire farmerban?

Érettségire farmerban?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam már érettségizni, akkor blézer,kék blúz és fekete nadrág volt rajtam. Jelenleg viszont nincs fekete nadrágom és nem lehet kapni sehol. Vidéken lakom és bejártam az egész várost de sehol sincs fekete farmer. Sötétkék farmerom van. Most menjek el abban? Nem ciki?

19L



2016. máj. 4. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, nem gáz.
2016. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irásbelinél annyira nem számít, de szóbelire szerezz be egy fekete gatyót/szoknyát vagy kérj kölcsön egy ismerősödtől, ha egy a méretetek.
2016. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fekete szoknyád sincs?
2016. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Van, csak reggel hideg van,meg esőt mondanak.

Az számít valamit,hogy eléggé rossz iskolába megyek írásbelire? (tényleg eléggé rossz. A diákok be se járnak,meg ilyenek) Tudom, hogy ez nem kifogás. Csak mégis.

De akkor tuti nem gáz? Csak nem néznek le. Szóbeliig veszek fekete nadrágot persze. Csak mindig mindent utolsó napra hagyok. :/

2016. máj. 4. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem emelt, akkor elnézhetik. Emeltnél viszont kínos.
2016. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Emelt szint. De most akkor mit csináljak? Mert az válaszoló azt mondja, hogy nem ciki,a másik válaszadó meg azt mondja,hogy az.
2016. máj. 4. 17:25
 7/11 A kérdező kommentje:
* Mert az egyik válaszoló
2016. máj. 4. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én emelten is láttam farmeros embereket már :D
2016. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is láttam emelten olyat aki teljesen hétköznapi ruhában volt. Amennyire tudsz legyél elegáns a farmerben is lehet,egy blézer is feldobja.


Max ha lesz valami szigorúbb tanár majd megszól,de csinálni úgyse fog semmit,az érettségidre meg nincs hatással szóval nyugi!:)


Sok sikert.

2016. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem még a középszintűn (közép, nem emelt) is megszóltak a tanárok és pár diáktársam. Holott ilyen középkategóriás iskolában voltam vidéken. Mondták, hogy ezt illik kiöltözni... eléggé ciki szituáció volt.


Ha tényleg eléggé alsókategóriás az iskola, akkor lehet, hogy észre sem veszik.

2016. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!