Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű irodalom érettségi...

Középszintű irodalom érettségire hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

A mű elemzésre/összehasonlítására gondolok. Ti hogyan készültetek ebből? (Érvelést nem fogom választani.)


Milyen szempontok vannak? Hogyan vegyem észre a bizonyos "pontot érő" dolgokat?



2016. máj. 1. 20:57
 1/7 anonim válasza:
Pont időben vagy, szóbelin én is akkor néztem át a töritételeket, mielőtt behívtak volna.
2016. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D :D

És hogy sikerült?

2016. máj. 1. 21:03
 3/7 anonim válasza:
És novellaelemzést fogom írni. Elolvastam jó pár oldalt miként írjam meg. Sokat segített! Sok sikert! :)
2016. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
* én
2016. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

El tudnád küldeni ezeket az oldalakat? :)

Neked is sok sikert!

2016. máj. 1. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre csak úgy lehet, ha minél több ilyet elolvasol meg te magad megcsinálsz néhányat.


Bocs az offért, de tényleg, ezt miért most kell megkérdezni? Ha eddig nem is foglalkoztál vele, akkor már nincs sok értelme. Mert ezt egy éjszaka alatt nem lehet megtanulni.

2016. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, kinek milyen lett, ki hogy érzi?
2016. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!