Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az alábbi iskolák közül...

Az alábbi iskolák közül melyik a legjobb? Valaki Letudna írni a megközelítoleg h hol állnak? Legerosebbtol leggyengebbig. Es nem csak tanítás. Közösség tanaros stb.

Figyelt kérdés

Mind budapesti:

Zrinyi Miklós Gimnázium

Szent László gimnázium

Szinyei Merse Pál gimnazium

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Kispesti karolyi mihaly gimnazium

Teleki Blanka gimnazium

Berzsenyi Dániel gimnázium

Madách Imre Gimnázium

Karinthy Frigyes gimnazium

Vörösmarty Mihály Gimnázium

2. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Móricz Zsigmond Gimnázium

Veres Pálne Gimnázium

Babits Mihály Gimnázium

Ady Endre Gimnázium

Leovey Klára Gimnázium



2016. máj. 8. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, sok mindent nemtudok ezekről az iskolákról, del fel tudom sorolni azokat, amikről azt hallottam, hogy jók.

Szent László, Teleki, Madách, Karinthy, Veres Pálné.

2016. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Móriczról hallottam a legjobbakat.
2016. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Madách nagyon jó, országosan elismert nyelves-humános iskola.

Jókat mondanak a közösségről, erős iskola.

A Karinthy erős nyelves suli, az angol nyelvoktatás országosan talán itt a legmagasabb szintű, de a német is nagyon színvonalas. A közösségről itt is jókat mondanak.

A Veres Pálné erős humános iskola, országosan elismert. Jókat lehet hallani róla, bár a szóbeliről érdekes dolgokat mondanak (nagyon a személyes dolgaidba és a vallásodba tapogatóznak), a közösségről főleg jókat mondanak. Viszonylag jó iskola.

A Berzsenyi és a Laci hasonló gimnáziumok, a Laciban az olasz talán a legerősebb, a Berzsenyiben is a nyelvoktatás a legjobb. Mindkét iskolának legendásan erős és jó közössége van. A termésszettudományos szakok is elég jók.

Kölcsey: francia nyelvoktatása kiemelkedő, de az angol oktatás is színvonalas. Másban annyira nem jó, az emberek nagy része a nyelv miatt választja. Közösségről... Hallottam már rosszat, de általában jókat mondanak róla.

A Móricz szerintem szint alatti, csak rosszat hallottam róla, szerintem felejtsd el.

A Leövey nem túl erős, de az odajáró ismerősöm pl nagyon szereti.

A Teleki... Hát, erről nagyon vegyes, de nem olyan erős iskola.

A maradék gyengébb gimnázium.

2016. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szent laszlo nagyon jó ...Berzsenyi is ...Zrinyi nagyon gyér , 2. Rákóczi Ferenc teng az elkényeztetett sznoboktol..a Moriczban szintén , Szinyei nagyon gyenge színvonal , teleki szint úgy , Ady és leovey szint úgy.Madách , karinthy színvonalas és erős , kolcsey csak a nyelvbe jó, veres palne erős suli tele bekepzelt nagyképű diákkal. Babits közepes , Vörösmarty inkább a sportosoknak és dramasoknak ajánlott ott nem szokás tanulni...karolyi meg szintén csak a nyelvbe jó semmi másba ...
2016. máj. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!