Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ezzel kapcsolatban?

Mit tehetnék ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Reál szakos egyetemista vagyok.(másodéves) Az utóbbi időben nem megy a tanulás. Mindig elkalandozik a figyelmem. Van egy része a tantárgyaknak, ami érdekel meg, ami nem. Leülök tanulni és elolvasok egy kisebb részt az elméleti részből és nem emlékszem semmire. Régen nem így volt. Jó tanuló voltam. Amikor egyetemre kerültem akkor egy kicsit elhanyagoltam a tanulást de sikerült behozni első év végére. Valakinek ehhez hasonló tapasztalata volt már? Hogyan sikerült túljutni ezen?
2016. máj. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a megoldást. Csak lelki támogatásnak írtam, hogy végzős vagyok és hasonlóan érzek, mint te. Olyanokat elsőre megcsináltam, amivel az évfolyam kétharmada küzd, de van egy olyan része a tárgyaknak, ami megakad a torkomon. Egyáltalán nem érdekel és a motivációmon is tisztán meglátszik. Pl. 2 napja ülök úgy kb. 40 oldalon, hogy muszáj megcsinálnom, mert különben nem végezhetek, és nem bírok rávenni magam. Megint kapkodás lesz a vége. De ha csak meglátom, nyögnöm kell tőle. Elképesztően nem bírom. De valahogy csak meg lesz...


Neked is kitartást! Mást nem tudok írni.

2016. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kitartást Neked is!
2016. máj. 10. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami hasonló velem is történt, úgy oldódott meg, hogy iskolát váltottam.
2016. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!