Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék ezzel kapcsolatban?

BB11 kérdése:

Mit tehetnék ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon de nagyon tetszik a tanárnőm és egyszerűen nemtudom mér hogy mit csináljak.Szinte annyira kivánom mint még eddig senkit.De nemtudom hogy megéri e kezdeményeznem valahogy vagy ilyesmi.Nmetudom hogy hogyan adhatnám a tudatára hogy tetszik nekem.Mert ha nem is lehet közöttünk semmi akkor legalább csak azt akarom vele tudatni hogy tetszik nekem.De nemtudom hogy ezt hogy csináljam.Ebben kérek segitséget:).Előre is köszi:).Jaj és még egy fontos részlet hogy lány vagyok:)
2016. márc. 20. 23:26
 1/9 anonim válasza:
Haha én is lány vagyok. Én is így voltam eleinte nem is figyeltem fel rá mert zenét hallgattam csajokkal pletyka egyszer be nyitott rá az öltözőbe azt hitte cigizni meztelenül ott voltam kezembe a cigi (jól sejtette hogy cigizunk) bocsánatot kért ki ment annyira zavarba jött hogy nem is szólt a cici miatt. Xd majd köv órán ki keretet és bocsánatot kért hogy ránk nyitott csak ömlött ki a füst az öltözőbol egész óra alatt beszélgetünk viccelődtunk aznap este éreztem vagy valami van nem bírok aludni csak rá gondolok a hangjára ahogy mondta hogy rossz lány vagy... Aztán másnap kaptam tőle 1est megsértődtem majd oda hívott és azt mondta hogy ki húzta de még egy ilyen ne legyen hogy nincs cuccom órák után vele mentem haza mondtam neki h meghívás kv rá azt mondta hogy ne felejtsük el hogy a tanárok vagyok. Akkor még kemény volt ez így ment 2heten át hogy csak hulyeskedtunk beszélgetünk.... Majd azt mondta hogy mindenki azt csinál amit akar persze én már dugtam be a fülhallgató rám szólt hogy mennyek vele majd a gyűrűs terembe vitt nem akarta el mondani félt de ki húztam belőle azt mondta hogy ne mennyek többet a közelébe mert szégyelli de vonzódik hozzám vitatkoztunk hogy mit kézzel minden nap lát óránk van egyűt akár hogy akár távol nézni tőlem arra akart rá venni hogy ne járjak az órákra persze igazolja... Kis vitte után oda mentem hozzá remeget a kezét a csoport raktam halkan mondta hogy nem szabad majd Meg puszillak az arcát és ki mentem. Azután nem mentem suliba 1hetig mert nem akartam rosszul eset amiket mondott. Egyszer db ön jött egy jelölésem ő volt az mondom apám.. Persze majd kiugró a szívem hisz bele szerettem én is... Ramirt hogy mért nem járok suliba elmondom neki miért azt mondta találunk iskola kívül mondom oké találkoztunk ellmentunk először egy parkba beszélgetünk aztán akkor még élt a westendi játékterem ellmentunk oda elvoltunk (nagyon jól éreztük magunkat) majd Meg kérdezte hogy meddig érek rá azt mondta hogy mennyek fel hozzá vesz nasit és nézünk filmet egyértelmű igent mondtam.. Leltem a kanapéra megkívánt pezsgővel barátot egy filmet horror filmet és hozzá bújtam látszott rajta hogy nem ideges pedig nekem majd kiesés a szívem. Megállított a filmet a felénél és be valót mindent hogy tudja hogy ez nem helyes de nem tud parancsolni a szívének stb.. Meg csókolt Meg történt... Aznap vele töltöttem az éjszakát a suliban nem mutatható ki hogy mi van köztünk a a bnom tudtak akikben megbíztam..1ev után derült ki tehát a másik évfolyamban hogy lehet köztünk valami aztán össze kaptunk sajnos neki lett más barátnője és nekem is más barátom. Szóval az a tanácsot hogy közelíti hozzá mert ha nem teszed soha nem fog észrevenni!
2016. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az első vagyok. Nem biztos ám hogy sikerrel jársz főleg ha nő ő is.. Beszélget vele többet inkább először próbálj kulcs szavakat használni hogy ki szedj belőle dolgokat. De ha nemet mondd akkor sem hagyd abba a közeledett csak akkor ha nagyon azt látod hogy kitart a kettőtől kapcsolata akkor lépj túl rajta..
2016. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1.Ez neked egy történet? olyan semmitmondó
2016. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hat lehet hogy neked az de ha normálisan előadások akkor rá jössz hogy mire célzok segítek kicsit!! Mert kockáztatni!!
2016. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod itt már azzal óriásat tévedtél amit írtál a történetedben ,hogy milyen nagy szeremről beszéltél,de van benne egy hatalmas bökkeni,1 évig se tartott a kapcsolatod,a tanároddal,még is milyen nagy szerelemről beszélsz te?
2016. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerelem (normális kereteken belül) olyan mint pl.Titanic Rose és Jack szerelme,és még igaz is a történet ,annak idején volt igaz szerelem.
2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Életüket adták volna egymásért,és azért szerették egymást akik. ez a szerelem

csak Jack meghalt

2016. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1#hat jó nem erőszak ellhinni.
2016. márc. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1.Köszönöm a válaszodat de azt a kulcsszavas kérdezgetést hogy értetted?Tudnál tippeket adni?
2016. márc. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!