Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz emeltesek, hogy sikerült...

Biosz emeltesek, hogy sikerült az érettségi?

Figyelt kérdés
Mennyire találtátok nehéznek, hány %-ra tippeltek?

2016. máj. 11. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag könnyű volt, 80%-ban mindenképpen reménykedem.
2016. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Sajnos" könnyű volt. 80%-ban én is reménykedem. Én orvosira mennék, másik emeltem kémia lesz pénteken. De be vagyok ***va. Azt mondják, hogy mivel ilyen könnyű volt a biosz, a kémia irtózatosan kemény lesz, hogy az orvosira jelentkezőket szelektálják. Elkeserítő, nem értem, miért nem lehet egyenlően nehézre megcsinálni őket. Bár ez az én véleményem. Azonban, szerintem, ez nem fair azokkal szemben, akik inkább bioszosok, mintsem kémiások.
2016. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is oda jelentkezem. Szerintem ez üres riogatás, nem hiszem, hogy az orvosihoz mérik az érettségik összeállítását, szerintem ez random megy. Ha a kémia is könnyű lesz, akkor úgy szelektálnak, hogy magas lesz a ponthatár szimplán.
2016. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. megoldókulcs alapján 88-92 % lesz a biosz, én örülök, ha könnyű volt, ha nem! :D

Így legyen, ne legyen nehéz a kémia!

2016. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) nekem 82% körüli lesz, az esszé nem lett a legjobb ezért arra direkt kevés pontot számoltam. Szerintetek mennyire fognak a javítókulcs szerint pontozni? Két kérdést tettek fel összesen, nem tudtam pontosan mire kíváncsiak ezért sokat írtam, viszont van ahol nem jelentettem ki konkrét állításokat. Például az, hogy a vizeletben és a szűrletben is van Na+ azt így nem jelentettem ki, de tárgyaltam a visszaszívását és a szűrletképzésnél azt írtam hogy ionok kerülnek a szűrletbe. Erre vajon kapok pontot? mennyire függ a pontozó tanártól?
2016. máj. 12. 09:55
 6/8 anonim válasza:
Kinek hogy sikerult a kemia?
2016. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon reménykedem a 60%-ban. Holnap reggel kiderül! :D
2016. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 84-85% körül lesz a megoldlkulcs alapján. Szerintem könnyebb volt a tavalyinál. Sok sikert mindenkinek!
2016. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!