Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első helyen Corvinus pénzügy...

Első helyen Corvinus pénzügy és számvitel szakára jelentkezők, így írásbelik alapján hány pontra számítotok?

Figyelt kérdés

Milyen tantárgy(ak)ból emelteztetek?

Duplázás vagy "hagyományos" pontszámítás?Ha duplázás, akkor melyik két tantárgy?

Ha nem 2 emelt szintűvel van meg a plusz 100 pont, akkor hogy vannak a plusz pontjaitok, és így -ha még nincs meg a plusz 100 pont-, akkor pontosan hány plusz pontotok van?

Önköltséges vagy állami támogatott helyre jelentkeztetek?Ha állami van az első helyen, másodikon meg önköltséges,sztetek belefértek pontszámilag az önköltségesbe?

És végül, mi alapján választottátok ezt a szakot?

Válaszokat kíváncsian várom! :)



2016. máj. 11. 20:42
 1/1 anonim válasza:
Szia:) én nem első helyre írtam ugyan, de valószínűleg ide fognak felvenni, államira. Én matek-töri emeltet csináltam és hagyományosan számolok pontot.
2016. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!