Holnapi emelt kémia?

Figyelt kérdés

Izgultok vagy nem?

Milyen eredménnyel lennétek elégedettek?

Foglalkoztatok ma még vele vagy pihentetek?


Nekem a próbatesztek elég jól sikerültek, most valahogy mégis azt vettem észre magamon, hogy kezdek ideges lenni:S

Minden jót holnapra minden "sorstársnak":)



2016. máj. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég ideges vagyok, mert én már tavaly próbálkoztam egyszer, de akkor nagyon rossz lett és most sem készültem úgy ahogy kellett volna :/

Nekem szóbelivel együtt 65-70% kéne, de nagyon félek hogy ennyi se lesz meg :/

Én ma még tanulok, aludni úgy se nagyon fogok majd tudni szerintem :D

2016. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok sikert!


Még két kérdés:

- Mikor lesz fenn a megoldókulcs? Szombat reggel vagy csak hétfőn?

- A szóbeli eredményét csak a bizonyítványban látjuk majd?

2016. máj. 12. 16:51
 3/4 anonim válasza:

Szia ! Én is sorstárs vagyok, neked hogy ment?

Szerintem az előző évekhez képest sokkal könyebb volt, 70-80 közötti pontzsámra számítok.

A megoldókulcs holnap ( azaz szombat reggel,) 8 kor lesz fenn az oktatas.hu-n

Hat nalunk ugy van, hogy amikor a sulidban középszintu szobeli erettsegi nyitonapja van, akkor nekünk elmondjak ott, szerintem nektek is ugy van :)

2016. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit leírtam, az 80+ %-ban jó lett, de nagyon kifutottam az időből (a 7, feladat feléig jutottam el). Úgy 55-65%-ra számítok. - Nekem szerencsére elég:)
2016. máj. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!