Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az átlagosnál...

Szerintetek is az átlagosnál határozottan nehezebb volt a múltheti emelt szintű matek érettségi? Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
Jó néhány feladatsort végignéztem a múlt évi feladatsorokból, szerintem azok azért könnyebbek voltak a mostaninál. Az összes évfolyamtársam is eléggé csalódottan jött ki a teremből, és a felügyelőtanárok is meglepődtek azon, hogy szinte mindenki végigülte a 4 órát. Később ők is mondták, hogy ez szerintük is nehezebb volt.

2016. máj. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, nehezebb volt


A régieket mindet 90% fölött meg tudtam írni, ez meg lesz vagy 75... De az osztályból kb 15%-kal mindenki gyengébbet írt mint szokott.

2016. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindet 90 fölé??? Jézus, te melyik gimibe jársz? :D
2016. máj. 12. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jövőre akarok matek emeltet tenni és az eddigi feladatokat már szoktam csinálgatni, de ez tényleg nagyon nehéz volt.

Szinte alig volt olyan feladat, amit rögtön az első olvasásra feltudtam volna fogni.

Te most írtad? :) Hogy sikerült? :)

2016. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium (a hatosztályos évfolyamba jártam, matek tagozatos voltam végig)


Rendszeresen jártam versenyekre is, voltak kisebb-nagyobb eredményeim. Úgyhogy álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen rosszul fog sikerülni :(


Így fizikából muszáj 100%-ot írnom kedden :DDDDD sajnos BME mechatronikán elég magas a ponthatár (tavaly 456 volt) remélem idén csökkenni fog a nehéz matek miatt

2016. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten most írtuk. Én 50% körüli eredményre számítok úgy, hogy kb. 70% lett volna a cél. Én a BME Építőmérnöki karára szeretnék menni, ahol tavaly 320 pont volt a határ, és nem vagyok benne biztos, hogy meglesz... :(
2016. máj. 12. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig én is 90% körüliket írtam próbaérettségiken. Most ez olyan 85% körül lesz, max 90% . Javítótanártól függ :D
2016. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hol szeretnél továbbtanulni? Ugye nem az építőmérnökin? :D
2016. máj. 14. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ELTE TTK Fizika szakra szeretnék menni :)
2016. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal nehezebb volt, akárcsak az egyik válaszoló, a korábbi évek feladatsorait én is 90% fölött írtam meg gyakorlásként, ez azonban katasztrófa lett. Bár megoldottam minden feladatot, nem érzem úgy, hogy a maximumot nyújtottam :(
2016. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!