Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsen melyik a legjobb...

Pécsen melyik a legjobb egyetemi kolesz? Buli szempontjából valamint fontos hogy a központban legyen.

Figyelt kérdés
Boszorkány vagy Jakabhegyi? Esetleg a többi? tapasztalatokat írnátok? Jók a bulik? Milyen a hangulat?

2016. máj. 16. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én külsősként a Szalayban töltöttem egy hetet (pesti egyetemről oda mentem kutatni a szomszédos könyvtárba). A hangulatról ugye nem tudok nyilatkozni, de nagyon kényelmes volt. Több egyetemi épület és a városközpont is "papucsos" távolságra van (a könyvtárról ugye nem is beszélve). Két szobához van fürdő és konyha, minden szép, tiszta és modern.
2016. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!! Ment a zöld pacsi:)
2016. máj. 16. 17:40
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem kolis vagyok viszont attól függ melyik karra akarsz menni :) Sajnos teljesen a központban nincsen koli de talán a Boszorkány és a Jakabhegyi van a legközelebb a központhoz meg esetleg a Szalay(univ) ha olyan karra mész(Művészeti, ETK, ÁJK). Sajnos a bulikat nem tudom. :) A szántó tudtommal nem bulis hely meg kint is van nagyon de ugyan úgy mint a Szalay kényelmes és jól felszerelt. A Bosziban meg a Jakabhegyiben sajnos nem voltam így nem akarok hülyeséget mondani. :)
2016. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Neked is ment a zöld kéz
2016. máj. 17. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban szakfüggő, mert amúgy nem is jelentkezhetsz szerintem akárhova. BTK,TTK szerintem ami a legtöbb helyre befér, de ETK-soknak pl külön van, orvosisok szétszórva, bosziban meg több a mérnök és stb. Művészetisek meg gondolom a szalayban. Vagyis többségük.

Jakabhegyi jó hely, 6 fős a blokk (= 2 szoba, fürdő, wc, konyha). Bulis akkor, ha te azzá teszed. Sok ember lakik ott, jóban lehet lenni, de ez a blokkos rendszer kicsit elzárja egymástól az embereket. Ilyen a Szántó is, kicsit nyugisabb, mert a felosztás ugyanez, de blokkonként csak 4 emberrel. Egyáltalán nincs olyan vészesen messze. A bosziban meg 4 fős a blokk de pl konyha a folyosón van, talán a szalay is ilyen ezt nem tudom. Ebből kifolyólag talán hangulatosabb, közelebb érzed magadhoz az embereket, és nem csak azért mert a szoba is kisebb.

Ettől függetlenül el lehet járni akárhova akárkikkel bulizni, végső soron nem kolifüggő szerintem.

2016. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es ETK-s kent nem is mehetek pl. mas koleszba?
2016. máj. 18. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mehetsz, nincs kizárva, sőt, de kevésbé jellemző.
2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 20. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Szalayt ajánlom, mehetsz oda ETK-sként is.
2016. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!