Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Év végi dráma vizsgán milyen...

Év végi dráma vizsgán milyen tételek lesznek?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok és drámát is tanulok az év végi jegy pedig egy év végi vizsga alapján lesz. Milyen tételek lehetnek? A tanár egy példát mondott egy tételre pl.: király bíró játék és ehez hasonlók. Ha valaki tudja legyen szives írja le, előre is köszönöm!

2016. máj. 17. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan a jó francból tudhatnánk? A Te tanárod állítja ezt össze.
2016. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sokat mondó választ idáig én is eljutottam. És amúgy is azt kérdeztem, hogy milyen tételek lehetnek vagy általánosságba véve ilyenkor miket szoktak kérdezni? De amint láttom idáig te nem jutottál el:)
2016. máj. 23. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne Te oltogass, ha annyit nem voltál képes leírni, melyik évfolyamra jársz. Akkor ugyanis legalább jó eséllyel be lehetne lőni a témaköröket, de erre neked is képesnek kellene lenned. Kellene?
2016. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na Te csak ne mond meg, hogy ne oltogassak maradjunk ennyiben, ide irod a kommentedet aztán semmi értelmes nincs benne. Köszönöm neked is ezt a sokat mondó választ, de egyrészt nem is a kérdésemre válaszoltál másrészt nem kértem tanács adást!;)
2016. máj. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!