Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. tanévem végén, a 12....

11. tanévem végén, a 12. félévem végén és most érettségi előtt a 12. tanévvégi vizsgán szerzett sok rossz jegyet átjavítottam csupa jóra. Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
Szüleim még nyilván nem tudják és biztos vagyok benne, hogy ha ezt megtudják akkor rögtön kitesznek az utcára (amit meg is érdemelnék), mert idáig kb. csak a tanulás lett volna a dolgom, suliba se jártam effektíve, mert magántanuló vagyok és simán bíznak abban , hogy felfognak venni az egyetemre, miközben ez így már eleve kizárt. Ráadásul én egy olyan gyáva féreg vagyok, hogy nem merem vállalni a felelősséget, mert 19 éves létemre még mindig félek a lecseszéstől. Most azon gondolkodom, hogy (ez oltári nagy hülyeségnek fog hangzani->) világgá menekülök, mindent itt hagyva (mert amúgy barátaim sincsenek). Segítsetek kérlek! (+ öngyilkossági kísérletem is volt már kötéllel, de ahhoz is gyáva voltam, hogy megtegyem)

2016. ápr. 27. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Az atjavitas alatt azt erted hogy a bizidbe atirtad te magad a jegyeket?

Mivel most erettsegizel ezert tanultam vna a helyedben goz erovel az erettsigire es ha jol megirtad vna akkor az evvegi jegyeidet nem szamitjak be pontnak, hanem duplan veszik az erettsegi eredmenyeidet. De drukkolok beked azert h jol sikeruljon az erettsegid, igy lehet felvesznek. Hova jelentkeztel egyetemre?

2016. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizonyítványt hamisítod, még a rendőrség is a nyakadra ülhet.
2016. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A miskolcira jelentkeztem, villamosmérnökire. Egyébként nem vagyok rossz tanuló, csak az utóbbi években teljesen elvesztettem a motivációmat a tanulás iránt, mert konkrétan amúgy semmi sem érdekel..
2016. ápr. 27. 12:32
 4/4 anonim válasza:
68%

Kamuszagú.

Nem értem. Átírtad? Nyomtattál másikat?

Ellenőrzőt vagy bizonyítványt hamisítottál? Előbbi nem gond utóbbi közokirat. Tehát ha átírtad vagy másodpéldányt csináltál dobd ki és jelezd hogy elveszett.


A legkisebb rossz hogy megmondod a szüleidnek, mert ők veled vannak. Szólj hogy nagy a gond és mesélj.

Ha nem való neked a tanulás akkor ne tanulj vagy könnyű szakot válassz ill pár év múlva tanulj.

2016. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!