Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvehetik a diákigazolványom?

Elvehetik a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Ha június 7-én nappali iskolarendszerű okj képzésen levizsgázom, megszűnik a tanulói jogviszonyom, és elvehetik a diákigazolványom? Vagy azt megtarthatom, és használhatom míg a matrica érvényes rajta?

2016. máj. 17. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Ameddig a matrica érvényes mindenképp használhatod,de azt,hogy elvehetik e nem tudom.Ha elakarják venni mondd,hogy elhagytad és nincs mit visszadnod,ha nagyon szükséged van rá! :D
2016. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Okt. 31-ig érvényes. Elvileg be kell vonni, és egy darab papírt adnak helyette. Dec. 15-ig még TB-d is van.
2016. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A TB-t azt tudom, de ezt a diákot nem értem nagyon. Nem használnám én okt.31 után, de így ha elveszik diákmunkát, se bérletet nem tudok venni nyárra. Így még sima bejelentett munka se jöhet szóba mert 35000 ftot nem fizetek bérletért.

Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 19. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Adnak helyette egy igazolást. Az ugyanolyan értékű, mint a diákigazolvány.
2016. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!