Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges a javítóvizsga...

Lehetséges a javítóvizsga (egyetemen) az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 2-es lett az egyik vizsgám (amit egyéb esetben általában meg szoktam becsülni, mert örülök, hogy egyáltalán megvan) és, most ezért nagyon csalódott vagyok, mert úgy éreztem becsülettel felkészültem, és többet vártam volna magamtól. De ott volt a nagy vizsgadrukk és teljesen lefagytam, mikor belekérdezett a tanár. A legrosszabb, hogy ez az egyik legfontosabb tárgy, és nem szeretném azt, hogy a tanár elkönyveljen egy ilyen szerencsétlen trehány disznónak, aki megelégszik ennyivel. Másrészt meg én is szeretnék magamnak bizonyítani, hogy többre vagyok képes.

A kérdésem az lenne, hogy sikeres vizsga esetében szerintetek ha elmegyek megpróbálkozom újra, akkor ha netalántán mégis rosszul sülne el a javítási kísérlet, akkor ez az eredmény ugye akkor is megmarad, és ez már mindenképp él, szóval ennél rosszabb már nem lehet igaz? Köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekre mindig választ találsz az egyetem TVSZ-ében. Azonban vizsgáknál mindenhol az a szabály, hogy ha javítani mész, akkor az előző eredmény törlődik, és az új fog bekerülni, akkor is ha így lerontod és megbuksz.
2016. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. máj. 18. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont emiatt találták ki azt, hogy sikeres vizsgát nem lehet javítani, ha pedig nem tetszik a jegy, megbeszéled a tanárral, hogy egyest írjon be, így tudsz menni javítani.
2016. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tanára válogatja. nálunk némelyik engedi hogy javító vizsgán ha rosszabb lesz megmaradjon a jobbik, van amelyiknél lehet rontani, de csak a minimum 2-esig, van amelyiknél pedig az

új mindig felülírja a régit.

2016. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!