Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyit tanult érettségi...

Ki mennyit tanult érettségi szóbelire és milyen lett?

Figyelt kérdés

És milyen tantárgyakból?


Nekem lesz egy emelt infó lassan, utána pedig középszintű angol, magyar, töri.


Az infóra lassan elkezdek készülni, de a többire kb 13-14 nap fog maradni (80 tétel). Szerintetek ez sok lesz? Vagy valaki csinálta hasonlóan?



2016. máj. 18. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Anolg, németre semmit se készültem, 90%.

Magyarból emelteztem, szóval nem tudok megosztani veled tapasztalatokat.

Törire naponta egy témakört tanultam meg =így 25 napig készültem:DD


Nem sok amúgy két hétre a 80 tétel - főleg h az angolra nem nagyon tudsz tanulni, szóval legyen inkább csak 60 tétel. De a nyelvtanok is nagyon könnyűek. Napi 5-öt simán meg tudsz tanlni :)

2016. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még a hagyományos rendszerben csak magyarból és töriből kellett szóbeliznem. Kifejezetten a szóbelire szinte semmit nem tanultam (talán 2 tételt dolgoztam ki töriből, mert arra már nem volt az órákon idő). Kitűnő lettem.
2016. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!