Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan érdemes most tanulni...

Honnan érdemes most tanulni Kreszvizsgára?

Figyelt kérdés
A szakoe úgy hallom elavult, mást nem nagyon ismerek. Tudok valahonnan valamit letölteni? Torrent oldal? Program név? Fizetős gyakorló oldal? Ha van ilyen esetleg, akkor minden kérdés ott van? Bárminek örülnék, amiről tudnék valamit gyakorolni. Előre is köszi!

2016. máj. 20. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgán is használt kérdésekkel akarsz gyakorolni, akkor az edukresz alkalmazást vedd meg. A vizsgán is ezek a kérdések lesznek. Ráadásul 2016.05.23-tól mozgóképesek is lesznek a vizsgán. Minden infót megtalálsz itt: [link]
2016. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A poén az hogy én már 2xszer letettem a jogsit, most mennék egy harmadik kategóriára, nagy A-ra konkrétan. Az oktatómmal lebeszéltem, hogy majd csak a vizsgára kelljen bemennem és ne kelljen kötelezően tanórára járni. A vizsgaidőpontom már megvan, de a poén az hogy nem lehet önszántamból regisztrálni ide, és befizetni se semmit se SMS-ben se máshogy pusztán gyakorlás szempontjából, hanem egyeztetni kell nemtudom kikkel hogy gyakorolhassak neten. Vicc ez az egész. Régen egy 500 Ft-os smssel 1 hónapig gyakorolhattam, most meg egy agyon bonyolított rendszer van előttem, amiből csak azt veszem le, hogy arra megy ki a játék hogy a rendszer minél több embert megbuktasson... De hát ez eddig is egyértelműen kikövetkeztethető volt... Marad a szakoe maradék kérdése, meg a józan paraszti ésszel való tippelgetés :)
2016. máj. 24. 10:48
 3/3 anonim válasza:

Nem nem. :) Egy kicsit keresgélni kell, de igaza van 1-esnek.

Google-ba írd be ezt, macskakörmökkel együtt: "online-kresz-vizsgafelkeszito"

Ott lesz valahol egy lista, ahol csak vizsgára lehet gyakorolni. Csak 3-5 ezerbe kerül attól függően milyen kategóriát szeretnél, de benne van az összes vizsgakérdés.

Illetve most láttam az nkh oldalán, hogy épp most rakták fel a mozgóképes új kérdéseket is a vizsgarendszerbe, az is benne van már régóta.

Nem is nyilvánvaló hogy kitől kapja az nkh a kérdésadatbázist...

2016. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!