Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane II CC-t vennék,...

Renault Megane II CC-t vennék, mire érdemes figyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék valami nyitott, autót, ahol hátul is van ülés, így jött képbe a fenti típus. Van valakinek konkrét tapasztalata az autóval? Mire érdemes figyelni vásárláskor? Azt tudom, hogy ha valamikor sérült volt az autó hátulja, vagy a hátsó oldala, akkor azt nem szabad megvenni a tető miatt. Valamint azt is hallottam, hogy kétféle tetőelektronika létezik, egy jobb, meg egy rosszabb de bőven infót nem találtam erről.


Csak benzinesben gondolkodom. Párban van még Saab 93, csak ott a SI panellel való szívás a problémás, meg a ki tudja milyen állapotban lévő turbó. Az Opel Astra G-ket is nézegettem, általában a 2,2-es motorral vannak, arról sem sok jót olvastam. A 307-es Peugeot meg nem tetszik. Nagyjából ezek az autók férnek ve a keretbe.



2016. máj. 19. 07:07
 1/7 Tomcatters ***** válasza:

Franciát én semmiképpen nem vennék .. mennyi a kereted ?

Ez nem olyan drága és sztem jobb mindegyik felsoroltadnál


[link]

2016. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomcatters ***** válasza:

Vagy ez ... ez nagyon megbizhato kis autó


[link]

2016. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A benzinesek nagyon megbízhatók. Ha jó állapotú, karbantartott kocsi, akkor én megvenném.
2016. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb. 1,5 millió. A Golf kiesik, bukókeretes cabrio nem kell, a japán autóktól meg kiráz a hideg, és ehhez a típushoz valószínűleg nincs semmi, ha esetleg törik.


Ami belefér az általam megadott keretbe:

-Renault Megane II CC

-Saab 93

-Volvo C70 (de ebből kevés van)

-Opel Astra G

-Peugeot 307 CC


Néha Astra H CC is feltűnik ennyiért, de az nagyon az alja.

2016. máj. 19. 17:10
 5/7 Tomcatters ***** válasza:

Miert raz ki a hideg a japcsi benzinesektől, alapból jóval megbizhatóbbak mint más benzinesek :)

De akkor a volvo sztem ,még ha keves is van :) Kikell várni még talalsz egy megfelelőt :)

2016. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomcatters ***** válasza:

Ja,az alkatrezs arak miatt:) Egyebkent azokhoz sem dragabb mint az europaiakhoz,ha gyarit es ujat veszel (alkatreszt) kb ugyan ott van :)

Nekem japan autóm van :) Mondjuk ehez meg nem kellett alkatresz ,csak kopó pl: fektarcsa :)

2016. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Astra vagy Volvo és megkíméled magad sok szívástól.
2016. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!