Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a szabályok a közszolgálatra?

Mik a szabályok a közszolgálatra?

Figyelt kérdés
Most vagyok tizedikes,és ugye nekem már kell csinálnom 50 óra közszolgálatot. De az ofőm nem túl sokat mondott róla, nem is tud róla sokat mondani. Azt tudom, hogy egy nap csak három órát dolgozhatok, de egyik osztálytársam azt mondta 1 hétből csak 3 napot dolgozhatok (merthogy nyáron akarok menni egy hétre a könyvtárba) de szerintem ez hülyeség. Vagy tényleg így van? Ha nem, van valami szabály arra hogy egy héten hány napot dolgozhatok? Próbáltam rákeresni de még eredménytelen, egy linknek is örülök, ahova ez le van írva :)

2016. máj. 20. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!