Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetemi intézményben...

Egy egyetemi intézményben kitől kaphatok (melyik beosztású személyre tartozik ez) információt arról, hogy rám milyen szabályok érvényesen költségtérítés összegét illetően?

Figyelt kérdés

Tudom az általános szabályokat, de érdekelne, hogy egy konkrét esetben kihez fordulhatok (pl. költségtérítés esetleges csökkentése, mértéke, lehetősége és hasonlók).


A tanulmányi osztályon elhajtanak... de a stílusuk is hagy kívánnivalót maga után. Ezért rájuk már azóta nem alapozok. Ott pl. a tárgyfelvétellel kapcsolatban sem akartak segíteni annak idején, pedig nekik kellett egy beállítást megváltoztatniuk a Neptun rendszerben, mint az utóbb kiderült.


Tehát költségtérítéssel kapcsolatban a tanulmányi osztályon kívül melyik beosztású személy tud információval szolgálni? (Gondolom, nem a rektornak kell írni :) )


2015. aug. 6. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
TO
2015. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A TO-n elhajtanak. 3x kérdeztem rá...

Nálunk sajnos csak az oxigént pazarolják az ott "dolgozók".


Pl. a dékánhelyettesnek írtam tárgyfelvétellel kapcsolatban a múltkor, és ő hatott oda....ugyanis a TO-n kellett beállítani a Neptunban vmit, mégis onnan elküldtek.



Most, költségtérítéssel ugyanezt csinálják.

Akkor most a gazdasági dékánhelyettesnek írjak???? :)

2015. aug. 6. 13:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen, azért köszönöm szépen a válaszodat! :)
2015. aug. 6. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a TO-s nem segít, akkor odahívatod a főnökét a tanulmányi hivatal vezetőjét.
2015. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, ha valóban a TO-ra tartozik, akkor az lesz, hogy írok a TO vezetőnek. Ha a TO-shoz irányít megmondom, hogy onnan elküldenek. Ők pedig majd rendezzék egymás között.


A múltkor is ez volt, csak akkor magasabb szintre írtam. :)

2015. aug. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!