Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozó vizsga 250 órát...

Dead626 kérdése:

Osztályozó vizsga 250 órát meghaladtam mi lessz?

Figyelt kérdés

Srácok sajnos elértem a 250 óra hiányzást azt szeretném tudni hogy minden tantárgyból kell vagy csak abból amiből nincs elég osztályzatom?

Fontos lenne sürgős!

És hogy mikor is van ez az osztályozó vizsga?



2016. máj. 22. 01:27
 1/3 A kérdező kommentje:

kicsit utána néztem és azt írják hogy ha azóta lett elég jegyem hogy osztályozható legyek akkor nemkell vizsgáznom?


-ha hiányzásai ellenére a tanuló tanév közben teljesítménye éremjegyekkel értékelhető volt, akkor a tanuló félévi vagy év végi minősítése a pedagógiai programban szereplő módon minden további nélkül értékelhető, azaz pusztán a hiányzásai miatt nem feltétlenül kell osztályozó vizsgát tennie.

2016. máj. 22. 01:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Az adott intézményt kell kérdezni.
2016. máj. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ofődet kérdezd
2016. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!