Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek azok a szakmák, ahova...

Melyek azok a szakmák, ahova nem feltétlenül kell a protekció? (kacsintás)

Figyelt kérdés
Már feltettem egyszer ezt a kérdést,és kitértem egy bizonyos fajra (mindenki tudja miről beszélek). Nehéz az elhelyezkedés sok szakmában miattuk. Nem vagyok ellenük, csak érdekelne, hol lehet "viszonylag" zökkenőmentesen elhelyezkedni? (Tudom,hogy manapság már sehol, de akkor úgy kérdezem,hogy könnyebben). Szóval az újságírás, filmes szakma, orvostudomány, pszichológia nem nagyon játszik.

2016. máj. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek, a magadfajta idióta sehol nem fog elhelyezkedni. Elhelyezkedni az tud ugyanis, aki profi a saját területén. A profira pedig az jellemző, hogy nem a saját inkompetenciáját próbálja igazolni azzal, hogy "a zsidóknak protekciója van" hanem tanul. A zsidók pedig nem faj, legfeljebb fajta. Orvosira tényleg ne jelentkezz.
2016. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehol nem kellenek kisebbségi komplexusos emberek, akik a sikertelenségükkkel más embereket okolnak. Remélem legbelül elfojtva azért te is érzed, mennyire szánalmas vagy.
2016. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na látom idetévedtek :S
2016. máj. 24. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a zsidókról?:O
2016. máj. 24. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább vállald a véleményedet, a mentegetőző nácinál nincs undorítóbb. Hány éves vagy, 12?
2016. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!