Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi eredményt elküldik...

Érettségi eredményt elküldik email-ben, ha kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, vagy csak a betekintésen tudhatom meg?

Figyelt kérdés
Természetesen nincs jogviszonyom semmilyen iskolával.
2016. máj. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem küldik el.
2016. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár. Pedig szerintem simán beleférne.
2016. máj. 25. 03:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem küldik ki sajnos, be kell menned május 31.-én ha tudni akarod az írásbeli eredményed. Egyébként én sem értem,hogy miért nincs egy online rendszer ,ahol meg lehetne nézni az eredményeket. Ez van.
2016. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni?
2016. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De el tudok menni, csak mivel másik városban van, így elég drága beutaznom. Ráadásul tudom, hogy max mennyi pontot fogok kapni, ha kb annyit kapnék és ezt emailben megtudhatnám, akkor nem mennék be feleslegesen.
2016. máj. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!