Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Károli Gáspár R. Egyetemre...

A Károli Gáspár R. Egyetemre jelentkeztem (levelezőre) idén és olyan problémám van, hogy Budapesten és Nagykőrösön is van oktatás. Ilyenkor ami közelebb van oda sorolnak?

Figyelt kérdés
Vagy ezt jeleznem kell valahol hogy számomra Pest lenne az előnyösebb ?
2016. ápr. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt elvileg te a felvételi jelentkezésnél kiválasztottad.
2016. ápr. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mivel csak azt lehetett kiválasztani hogy nappali vagy levelezői képzésre vagy állami (költséges) meg ugye az Egyetem. Azt hogy Nagykőrös vagy Budapest nem volt feltüntetve . Várnék további válaszokat . És köszönöm az eddigit is!
2016. ápr. 30. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért mondtam, mert nekem is 2013-ban ki lehetett választani. Másodiknak a Károlit jelöltem meg és volt Szarvason és Budapesten is, mindez fel volt tüntetve, mikor az felvi.hu-n jelentkeztem.
2016. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!