Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy kézműves...

Mi kell ahhoz, hogy kézműves foglalkozásokat tudjak tartani gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Értem itt, a TEÁOR számokat, az engédelyeket, illetve, hogy bármilyen végzettség szükséges -e hozzá?
2016. máj. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a végzettséggel lesz a legnagyobb baj, hanem hogy hol.
2016. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az pont megoldható lenne. Sőt vállalkozó is vagyok, kézműves termékekkel foglalkozom. De tanári, vagy egyéb képesítésem nincsen.
2016. máj. 25. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nade mégis hol akarsz? Pénzért? Ingyen? Pénzért nem fognak eljárni.
2016. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolhatjátok, hogy nem fogom a saját ötletemet itt megosztani veletek, amiben rengeteg munkám van. A kérdésre kellene válaszolni, ha tudtok, nem pedig kérdezgetni és okoskodni. Ettől vagy boldog? Mert akkor jó úton jársz! További sok sikert az életben.
2016. máj. 26. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát, ilyen stílussal tartsd magad távol a gyerekektől, mert alkalmatlan vagy! És ne hidd, hogy neked olyan felülmúlhatatlan ötleted van, hogy azt a gyakorikérdéseken lévő idegenek le akarják nyúlni. Ha részletekre nem óhajtasz válaszolni, ne tegyél fel kérdést.
2016. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves idegen! Köszönöm mindhárom teljesen a témába vágó, és a felbecsülhetlen minőségű válaszod. Az ötlet csak ötlet, egészen addig amíg az ember el nem kezd vele dolgozni, akkor már terv és cél lesz belőle. Szerencsére azt hiszem, hogy nagyon is jó, és azt is, hogy a magadfajta emberek sosem lesznek képesen túllépni a korlátaikon, az ilyen beszükült látásmódjuk miatt... Én lezártnak tekintem innentől kezdve a témát, de arra megkérlek így utólag, hogy kérlek olvasd csak vissza a kérdésem, aztán a te válasznak nevezett kérdéseid. Amikor leírtam, hogy tudom hol, egyből támadni kezdtél, és még te beszélsz az én stílusomról? Most majd kielemzheed ezt teljes egészében, szóról szóra, ha ez nyugtat meg téged, és ettől leszel boldog. Kicsit sajnállak, de itt befejezem, jöhet a nagy visszavágás.


Ui.: Kívánom neked, hogy bármilyen kérdésed is lesz a jövőben, ne olyan emberek "VÁLASZOLJANAK" neked, mint amilyen te vagy.

2016. máj. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!