Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leadershez milyen tudássa...

Camp Leadershez milyen tudással keresnek gyerekfelügyelőket? Kézműves foglalkozásokat tarthatnék? Mást nagyon nem tudok sajnos.

Figyelt kérdés
Vagy milyen tudást szerezzek meg amivel esélyes h kiválaszt vmelyik tábor?
2014. szept. 28. 00:46
 1/1 szabina555 ***** válasza:

mit értesz kézműves foglalkozás alatt? agyagozás, stb.? ilyeneket szerintem nem, vagyis én még egy táborról sem hallottam, hogy tartanak ilyet. bár valahol biztos van.

általános counselornak is jelentkezhetsz, bár az ritka, de van akit felvettek úgy. egyik barátnőmet gyöngyfűzésre, karkötőkészítésre, stb. vették fel, igaz ő előtte való évben volt konyhán ugyanabban a táborban, így már ismerte őt a tábor.

sporttal van a legnagyobb esélyed egyébként, vagy lovaglás talán. de nyilván azt azért nem ilyen egyszerű megtanulni.

a campleaderst kérdezd meg, hogy ezzel mennyi esélyed lenne, ők nyilván jobban tudják, hogy eddig milyen pozicíókra vettek már fel embereket.

2014. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!