Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha történelemből félévkor 2,5...

Ha történelemből félévkor 2,5 voltam, de most második félévben csak 4 egyesem van, akkor megbuktathat a tanár? Mert elvileg egész évet kell néznie és azt mondta, hogy 1,75-től már megadja a kettest.

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen tantárgy amiből bukásra állok, más tantárgyakból buktam félévkor ezért muszáj volt azokat kijavítanom (matek,kémia,fizika), így nem nagyon volt időm törire készülni. Megkérdeztem, hogy felelhetek-e, de azt mondta hogy nem. Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem, de nem szeretnék pótvizsgára menni.

2016. máj. 25. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Jössz azzal, hogy a tanárnak az egész évet kell néznie, de véletlenül sem írod le, milyen jegyeid voltak első félévben...
2016. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést. Két darab 3-as és két darab 2-es.
2016. máj. 25. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik témazáró?
2016. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kettő 3-as.
2016. máj. 25. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2,5 voltál, akkor nem bukhatsz meg, sőt, még esélyed is van a hármasra.


De, ha elírtad, és 1,5 vagy, akkor szerintem kellene adnia esélyt.. mivel még 3-4 van a suliból.

Sőt, 3 egyest 1 db ötössel ki tudsz javítani .


Hajráááááááááááááááá. The force may be with you!

2016. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha 2,5 voltál és csak 4-esed van, akkor hogy állsz 1,75 alatt?? Ha viszont nem írtál el semmit, akkor a tanár hülye, mert kb. 3-as lenne a reális. Ráadásul, ha meg is akar buktatni, akkor is lehetőséget kellene adnia javításra (felelés).
2016. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvassátok el újra... első félévben volt 2,5-ös átlaga, nem most. A második félévben meg négy darab 1-ese van.
2016. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!